KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15144147
nr 1514 4147
Charles Blondin, Paris. Signerad. Olja på duk, 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:30:46
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr